Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Döngele Mahallesi sınırlarında bulunan Döngele Kaplıcaları şifalı suyu ve doğal güzelliği ile belirli hastalıkların tedavisinde destekleyen etkenlere sahiptir. Ayrıca yoğun günlerin stresini atmak içinde tercih edilebilir bir kaplıcadır. Bölgede 3 adet termal otel bulunmaktadır.

Döngele Kaplıcaları Suyu Neye İyi Gelir?

Döngele Kaplıca Suyu Romatizmal hastalıklar, Kemik erimesi, Siyatik, bel-boyun fıtığı, kireçlenme, Dolaşım sistemi hastalıkları, Nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıklar, Ameliyat sonrası sertlikler ve tutuklukların giderilmesi, Kadın hastalıkları, Stres ve strese bağlı tüm hastalıkların rehabilitasyonu, Saç, tırnak ve derideki hücrelerin yenilenmesi, Mide ve yemek borusu rahatsızlıkları, Cilt ve deri rahatsızlıklarında tedaviyi destekleyici unsurlara sahiptir.

Suyun sıcaklığı yaklaşık 40 derece olarak kullanılmaktadır.

Döngele Kaplıcaları Otelleri

Bölgede 3 adet termal otel bulunmaktadır.

Orkis Palace Hotel

Orkis Palace Hotel içerisinde Aqua Park, Bayan ve Erkeklere Özel Termal Havuzlar, Özel Aile Odaları ve Güzellik Merkezi bulunmaktadır. Çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları, şok duşu, cilt ve vücut bakımları ile hizmet vermektedir.

Otel konaklama fiyatları 450 ile 1000 ₺ arası değişiyor.

Otel İletişim
Telefon
+90 344 234 16 21-16(pbx)
Faks
+90 344 234 19 19
E-Posta
info@orkispalace.com.tr
Rezervasyon E-Posta
rezervasyon@orkispalace.com.tr

Tatlısu Termal Otel

Bay ve Bayan kapalı termal havuzlar, Kaplıca suyunun şifası ve Türk hamamının ferahlatıcı etkisi kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve ikindi çayı hizmeti, taze meyve suları içebileceğiniz vitamin bar gibi hizmetleri bulunmaktadır.

Rezervasyon ve İletişim İçin
+90 344 216 12 46
bilgi@tatlisutermal.com

Otel Konaklama Fiyatları 250₺’den başlıyor.

Tatlıhan Termal Apart

Apart otel olarak hizmet veren tesiste ayrıntılı bilgi için +90 539 637 06 46 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Döngele Kaplıcaları Nerede ve Nasıl Gidilir?

Kaplıcalar Kahramanmaraş merkezine 50 km mesafede bulunmaktadır.