Ana Sayfa İletişim & Hakkımızda

İletişim & Hakkımızda

Genellikle Karadeniz yöresinde ve kültürel göç nedeniyle neredeyse tüm Türkiye’de kullanılan bir sözcük olan “Az Bi Bak” (veya az bak bi) bir seslenme sözcüğüdür. Bir konuda görüş bildirmek için karşıdakine seslenme veya bir noktayı göstermek için kullanılır.

azbibak.com olarak bizlerde Türkiye’nin dört bir yanındaki gezginlerin ve yazarlarımızın gezi tecrübelerini derleyerek rotalarınız için size yardımcı olacak ve bilgilendirecek yazılar yazıyoruz. Ön bilgilendirme niteliğinde olan bu yazılarda en çok önem verdiğimiz konu ise yazımız ile bölgeye gittiğinizde karşılaşacağınız manzaranın farklı olmaması. Bu nedenle emin olmadığımız bir konu veya özelliği yazmak istemiyoruz.

Elbetteki sitede bulunan tüm yazılarımız o yazıyı yazan yazar tarafından yerinde incelenemiyor. Ancak bir konuda bir bilginin doğruluğu tek bir kaynaktan değil bir çok kaynaktan araştırılarak yazılıyor. Diğer gezi siteleri, google gezginleri, sosyal medya yorumları, bölge hakkında haberler dikkate alınıyor. Ayrıca bazı yazılarımızda bölgede bulunan işletmeleri telefon ile arayarak bilgi alıyoruz. Bazen alıntılar yapıyoruz ancak hiç bir yazımızın tamamı Kopyala & Yapıştır yöntemi ile yapılmıyor. 

Eğer sizlerde bir bölge hakkında bir yazı yazmak, yazılmış bir yazıyı güncellemek, yazı içerisine işletme bilgilerinizi eklemek, bir yazı hakkında sorun ve telif hakkı bildirmek istiyorsanız lütfen bize aşağıdaki iletişim yollarını kullanarak bildirin.

iletisim@azbibak.com

Sosyal Medya Hesaplarımız