Antalya‘nın Serik ilçesi sınırları içerisinde bulunan Kadriye Plajı 2007 yılından bu yana mavi bayrak sahibidir. 300 metre uzunluğa sahip plajın genişli yaklaşık 50 metredir.

Kadriye Plajı Hakkında Bilgi

Serik Belediyesi tarafından işletilen plajda yaz aylarında şezlong ve şemsiye kiralamak mümkündür. Ayrıca kendi plaj ekipmanlarınızıda getirebilirsiniz. Ayrıca bölgenin kumsal dışındaki sahil şeridi yeşil alan ve piknik yapmak için oldukça müsaittir. Plajda 2 adet cankurtaran kulesi, soyunma kabinleri, engelli rampası, WC gibi hizmetler bulunur.

Çevresindeki İmkanlar

Etrafında bir çok lüks otelin bulunduğu Kadriye Plajında sahil şeridi alanında çok sayıda cafe ve restorant bulunmaktadır.

Kadriye Plajı’na Nerede ve Nasıl Gidilir?

Antalya’nın Serik ilçesinde bulunan plaja Antalya merkezinden gitmek için Antalya Havalimanına doğru hareket ederek havalimanı kavşağından Serik tabelalarının gösterdiği yöne doğru D400 yoluna girilir. D400 yolunda yaklaşık 23 km ilerledikten sonra Shell Petrol İstasyonunun bulunduğu noktadaki Kadriye yoluna girilmelidir. Yaklaşık 8 km Kadriye yönüne doğru ilerlendiğinde Plaja ulaşılmış olunur.

Kadriye Plajı Oteller, Apartlar ve Pansiyonlar

Bölgede bulunan lüks otellerin yanı sıra Belek’te bulunan pansiyon ve apartlarda konaklama yapılabilir.

Plaj Fotoğrafları

Plaj Haritası

 Ayrıca bölgeye yakın olan Boğazkent Plajı‘da mavi bayraklı olarak sizleri bekliyor. Sessiz ve sakin ortamı ile adeta keşfedilmemiş bir cennet.

Boğazkent Plajı Hakkında Bilgi, Nasıl Gidilir, Ücretlimi, Otelleri, Plaj Özellikleri